Trump’a Benzeyen Oyuncak Ayılar

ABD Başkanı Donald Trump oyuncak üreticilerine de ilham kaynağı oldu.

Trump’a Benzeyen Oyuncak Ayılar

ABD Başkanı Donald Trump oyuncak üreticilerine de ilham kaynağı oldu. Yerinde duramayan, hiperaktif ABD Başkanı Trump’a benzeyen pelüş oyuncak ayı(lar) üretildi ve satışa sunuldu. Başkana benzeyen ayıların sempatiyi mi yoksa antipatiyi mi işaret/ifade ettiği anlaşılamadı. Saç şekli ve kaşları aynen Trump’ı andıran oyuncak ayıların her biri 20 dolardan satışa çıktı. Başkanın fanatik hayranları oyuncak ayı Trump’ı adeta kapıştı; dükkân raflarını hızla boşalttı.

Teksas’ta yerleşik bir firmanın ürettiği oyuncak ayı Trump, 50 santim boyunda; sırtındaki küçük çantadan ABD bayrağı da çıkıyor.

ABD Başkanı Donald Trump daha önce de bira üreticilerine ilham vermiş ve bazı tanınmış bira markalarının etiketlerine resimleri basılmıştı.

Ali Hikmet İnce derledi ve yazdı.

9 February 2019 19:51
81 kez okundu

Süzme HaberBenzer Haberler

Donald Trump’ın Adı Bir Solucana Verildi

Yeni canlıya Donald Trump ismini uygun bulanlar, başkanın iklim değişikliğini göz ardı eden politikalarından ilham aldıklarını belirtiyor.

Seks Yıldızından ABD Başkanı’na Dava

ABD’li ünlü porno film yıldızı Stormy Daniels (asıl adı Stephanie Clifford!), ABD Başkanı Donald Trump’dan davacı oldu.

Çıplak Poz Veren İlk First Lady

Melania Trump; ABD’nin 6. Başkanı John Quincy’nin İngiliz asıllı eşi Louisa Adams’tan sonra, başka bir ülkede dünyaya gelmiş ‘ikinci first lady’ idi.

Trump Ve Ailesi’nin Çok Özel Sırları

Michael Wolff imzalı kitap, Donald Trump ve ailesinin çok özel sırlarını ve özelliklerini bir bir gün ışığına çıkarıyor.

Ölen Robot Köpeklere Cenaze Töreni

Japonya’da robot köpekler için düzenlenen garip cenaze töreni geleneksel hale geliyor.

30 Yılı Çalınan Adam

Steven Chaney (62) adlı mahkum 30 yıl hapis yattıktan sonra suçsuz bulundu.

Diğer Dünya Haberleri

150 Milyon Dolarlık Dev İnci

Balıkçılık yaparak hayatını kazanan adam, çıpasına takılan 34 kilogramlık dev inciyi 10 yıl yatağının altında ‘uğur getirsin!’ diye sakladı.

Kuş Beslemek, Köpek Gezdirmek Yasak

İran'da açık alanlarda köpek gezdirmek; Tayland'da parklardaki kuşları beslemek yasaklandı. Uymayanlara para ve hapis cezası verilecek.

En Lezzetli Ama En Pahalı Çikolata

Çikolataların kilogramı 12 bin ABD dolarından alıcı buluyor.

Eski Bakanlara Kelaynak Muamelesi

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nde hükümet, eski başbakanların ve bakanların lüks hayat standartlarını güvence altına alan ve yeni maddi imtiyazlar tanıyan iki kararnameyi yürürlüğe soktu.

12 Yıl İnsan Burnunda Bekleyen Yüzük

Abigail Thompson (2O) adlı güzellik uzmanı hanım, 12 yıl önce kaybettiği ve bulamadığı için de çok üzüldüğü babasının hediyesi yüzüğüne kavuştu.

1.1 Milyon Dolarlık Özel Viski

Açık artırmaya telefonla katılan ve adının açıklanmasına izin vermeyen, Çinli olduğu sanılan iş adamı tarafından tam 1.1 milyon ABD dolarına alındı.

Ultra Zenginlere Som Altından Kredi Kartı

İngiltere Merkez Bankası, ülkenin ultra zenginler için çok özel bir kredi kartı üretti.