Prens Salman'ın Güzel Hostesi

Dünya basını, Suudi Arabistan veliaht Prensi Salman’ın Yunan asıllı, güzel ve seksi hostesini konuşuyor.

Prens Salman'ın Güzel Hostesi

Dünya basını, Suudi Arabistan veliaht Prensi Salman’ın Yunan asıllı, güzel ve seksi hostesini konuşuyor. Katsogresaki Kiriaki (23) adlı güzel hostes; manken gibi güzel fiziğe sahip ve 5 yabancı dili ana lisanı gibi konuşabiliyor. 

Kiriaki; Prens Salman’ın bütün gezileri katılıyor ve yanından hiç ayrılmıyor. Prens Salman; seyahat öncesinde nereye gidileceğini bildirmiyor. Uçağa geldikten sonra rota açıklanıyor ve yola çıkılıyor. Prens’in özel hizmetine bakan Hostes Kiriaki; çağrıldığı zaman Prens Salman’ın yanına gidiyor. Uçakta seyahat anında fotoğraf çekmek ve çektirmek yasak. Güzel hostesin Arapça öğrenmesi de yasak. 

Sosyal medyadaki hesabından bir manken kadar güzel ve çekici pozlarını yayınlayan Katsogresaki Kiriaki felsefe eğitimi almış ve seyahat etmekten hoşlanıyor. Emirates Hava Yolları’nda işe başlamış ve sonradan Prens Salman’ın özel isteğiyle transfer olmuş. Bayan Kiriaki; hanedan üyelerinin birlikte yaptıkları seyahatlerde kendisine ayrılan bölmede kalıyor; Arapça bilmediği için ne konuşulduğunu anlamıyor.

Katsogresaki Kiriaki maaşını da açıklamıyor ve hayatından memnun olduğunu tekrarlıyor.

Ali Hikmet İnce derledi ve yazdı.

24 April 2019 23:52
2,124 kez okundu

Süzme HaberBenzer Haberler

Orta Doğu’da Yeni Bir Las Vegas mı?

Batılı bazı ekonomistler, ‘yenilikçi ruhla inşa edilecek nano kumar kent(ler)i’nin ilk aşamadaki getirisini yıllık 200-300 milyar dolar civarında hesaplıyor.

Lady Diana’nın Sevgilisi Öldürülmüş

Lady Diana’nın eski İletişim Koçu Peter Settelen tarafından Kensington Sarayı’nda gizlice çekildiği ileri sürülen videolardan oluşan belgesel kafaları karıştırdı.

Uçan Otomobiller İçin Özel Havaalanı

Yeni nesil elektrikli motorla uçan, çevre dostu ilk otomobiller için yapılacak havaalanı ile ilgili bütün çalışmalar tamamlandı ve temel atıldı.

Pentagon, UFO’ların Varlığını Doğruladı

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, elindeki UFO görüntülerini resmi sitesinde paylaştı ve varlıklarını kabullendi.

Otomobiller İçin Dış Hava Yastığı

Dünyanın ilk dış hava yastığı geliştirildi ve testlerden olumlu sonuç alındı.

Sahibine 1 Milyon Dolar Miras Bırakan Kedi

Huysuz Kedi adı ile sosyal medyada fenomen olan (gerçek adı Tardar Sauce!) kedinin sahibine bıraktığı miras tam 1 milyon ABD Doları.

Diğer Magazin Haberleri

450 Bin Liralık Yengeç Izgara

Japon ultra zenginlerinin sofralarını yılda bir kez süsleyen dünyanın en kıymetli yengeci müzayedede rekor fiyata alıcı buldu.

Devletin Parasını Seks İşçilerine Dağıtan Memur

Hollanda’da devleti dolandıran Ramon van S. adlı memur, parayı ‘zor durumda kalan seks işçisi kadınlar’a bağışladığını iddia etti.

Pos Cihazıyla Bahşiş Toplayan Müzisyen

Zeljko Djakic (42) adlı Boşnak asıllı sokak müzisyeni dinleyicilerinden daha çok para toplamanın yolunu buldu.

Dünyanın En Güzel Banka CEO'su Olacaktı

ABD eski Başkanı Donald Trump, güzel kızı Ivanka Trump'ı ülkesinin en önemli finans kurumlarından birisinin direktörlüğüne getirmeyi düşünmüş.

Al Capone'nin Tabancasına 150 Bin Dolar

Dünyaca ünlü ABD’li gangster Al Capone’nin tabancası 150 bin dolardan açık artırmaya çıkarıldı.

Kurtarıcısına Âşık Olan Ayı

Veronika Dichka (25) adlı manken ve sosyal medya fenomeni genç kadın, hayatını kurtardığı, evine aldığı ayı tarafından korumaya alındı.

Botokslu Biden

Trump’a göre Biden, yüzünü gerdirdi, botoks yaptırdı ve bir takım estetik operasyon geçirdi.