62 Sene Sağır Dilsiz Taklidi Yapan Adam

Karısı ile fazla muhatap olmak istemeyen adam, tam 62 yıl boyunca sağır dilsiz - ahraz! - taklidi yaptı.

62 Sene Sağır Dilsiz Taklidi Yapan Adam

Karısı ile fazla muhatap olmak istemeyen adam, tam 62 yıl boyunca sağır dilsiz - ahraz! - taklidi yaptı. Sorumluluktan kaçan, kendince tatlı hayat yaşamak isteyen ihtiyar adam, YouTube kanalında Karaoke videosu yayınlanınca yakayı ele verdi ve foyası meydana çıktı.

Barry Dawson (84); gençliğinde kuvvetli, sosyal yanı çok güçlü ve arkadaş canlısıydı. Bir gün Dorothy ile tanıştı ve hayatı değişti. Güzel kızla işaret diliyle ilişki kurdu; dostluğunu sürdürdü. Zaman içinde Dorothy’nin sorumluluk sahibi, evi ve aileyi kolaylıkla/başarıyla çekip çevirebileceğini de görünce, hayatını birleştirme kararı aldı. Dorothy & Barry Dawson’un evlilikleri mutlu ve huzurlu şekilde sürdü ve 62. yıla kadar gelindi. 6 çocuk ve 12 torun sahibi oldular; seyahate gittiler; evlilik yıldönümü kutlamaları yaptılar ve her seferinde de işaret diliyle anlaştılar. Bir gün geldi ve Barry’nin yalanı ortaya çıktı. YouTube kanalını seyreden Dorothy eşi Barry’nin Karaoke’de şarkı söyleyişi gördü; videoyu defalarca izledi. Gördükleri doğruydu; 62 yıllık kocası şarkı söyleyebilecek kadar düzgün konuşuyordu; üstelik de gayet net duyuyordu. Aile de gördüklerine inanamadı. Büyükbaba Barry Dawson tam bir yalancıydı.

Dorothy; Washington D.C.’de aile mahkemesine başvurdu. Durumunu anlattı; eşinin kendisini aşırı yıprattığını ve kandırdığını söyleyip boşanmak istediğini bildirdi. Bayan Dawson çok yüklü bir tazminat da talep etti. 62 yıl boyunca sağır dilsiz rolünü başarıyla götüren Barry Dawson ise suçlamaları cevaplamadı.

Ali Hikmet İnce derledi ve yazdı.

4 May 2019 10:22
107 kez okundu

Süzme HaberBenzer Haberler

Lady Diana’nın Sevgilisi Öldürülmüş

Lady Diana’nın eski İletişim Koçu Peter Settelen tarafından Kensington Sarayı’nda gizlice çekildiği ileri sürülen videolardan oluşan belgesel kafaları karıştırdı.

Köpekleri İçin Özel Antrenör

Ünlü futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, köpekleri için antrenör-yaşam koçu tuttu.

101'lik Ping Pong Oyuncusu

Dorothy De Low (101) yaşında olmasına rağmen hâlâ ping pong oynuyor, rakiplerine kök söktürüyor.

Isırarak Masaj Yapan Kadın

Dr. Dot adı ile tanınan Dorothy Stein (48) değişik masaj tekniği ile dünyanın en ünlü kişilerinin stresini alıyor ve rahatlamalarına yardımcı oluyor.

‘Big Brother’ İzliyor ve Kaydediyor

İstihbarât örgütleri, sosyal medyadan insanların yazdıklarını, seyrettiklerini, beğendiklerini, paylaştıklarını izl(eyebil)iyor.

Nazi Selâmı Veren Köpek

Buddha adlı köpek, belli komutları duyduğunda, sağ ön patisini havaya kaldırıp Nazi selâmı veriyor.

Zamanda Yolculuk Yapa(bile)n (!) Adam

Alexander Smith (52) adlı ABD vatandaşı, zamanda yolculuk yaptığını, geçmiş ve gelecek zaman dilimlerinde dolaştığını-dolaşabildiğini ileri sürüyor.

Güzel Adalet Bakanı’nın İlginç Parfümü

İsrail’in Hollywood yıldızlarını kıskandıracak kadar güzel Adalet Bakanı Ayelet Shaked’in rol aldığı bir video filminde kullandığı parfümün markası şaşkınlık uyandırdı.

Nazi Selâmı Veren Köpek

Buddha adlı köpek, belli komutları duyduğunda, sağ ön patisini havaya kaldırıp Nazi selâmı veriyor.

Zamanda Yolculuk Yapa(bile)n (!) Adam

Alexander Smith (52) adlı ABD vatandaşı, zamanda yolculuk yaptığını, geçmiş ve gelecek zaman dilimlerinde dolaştığını-dolaşabildiğini ileri sürüyor.

Cengiz Han’ın Resmini Çiğneyene Hapis

Moğol İmparatoru Cengiz Han’ın resmini ayağı ile çiğneyen ve eylemini videoya çekip sosyal medyada yayınlayan Çinli gence 1 yıl hapis cezası verildi.

Diğer Toplum Haberleri

Sevgilisi Kendisini İzlemekle Görevli Polismiş

BBC’nin haberine göre, aktivist gruplara üye kadınlarla ilişkiye giren gizli/sivil polisler hem aşk yaşadı, hem de bilgi toplamaya çalıştı.

Ölen Karısı Televizyona Çıkıp Kocasını Aradı

2 yıl önce trafik kazasında hayatını yitiren kadın televizyon programına katıldı ve kocasını aradığını söyledi.

Birbirlerine Tükürerek Selâmlıyorlar

Kenya’da yaşayan Masai Kabilesi’nde durum farklı: Kabile üyeleri birbirleriyle selâmlarken tükürüyor.

Cehennem’i Merak Edip Yanardağa İndi

Cehennem sıcağının insan üzerindeki etkilerini gözleriyle görmek/denemek isteyen turist, bariyerleri aşıp yanardağın kenarına kadar gelip içine bakmaya kalktı.

Damat, Gelin Yerine Kayınpederiyle Evlendirildi

Dalgın nikâh memuru, yakışıklı damadı genç ve güzel gelin yerine kayınpederiyle evlendirdi.

Kadın Emniyet Amirinden Polislere Striptizci

Rusya’da adı açıklanmayan kadın emniyet müdürü, emrinde çalışan erkek polis memurlarının motivasyonlarını artırmak için iş yerine striptizci getirdi.

Çocuk Ağlatma Yarışması

Tokyo’da her yıl bir yaşına basmamış bebekleri ağlatma yarışması düzenleniyor.